Image
gastric balloon reviews, gastric balloon before and after
Balónek Allurion

FAQ

Zjistěte, jak funguje program na hubnutí Allurion

01
Jak se balónek zavádí?

Zavedení balónku proběhne během méně než dvacetiminutové ambulantní návštěvy. Allurion je první žaludeční balonek, jehož zavedení ani odebrání nevyžaduje endoskopii* ani anestezii. Stačí spolknout kapsli obsahující vypuštěný balónek s katétrem: jakmile je pomocí rentgenu potvrzeno, že se balónek nachází ve vašem žaludku, je balónek naplněn vodou prostřednictvím katétru. Poté se ještě jednou provede rentgen, aby se lékař ujistil, že je balónek naplněn správně.

02
Je balónek Allurion účinnější než samotná dieta?

Ano. V kombinaci s intenzivními strategiemi pro hubnutí vede balónek Allurion během období 16 týdnů k téměř 2,5krát většímu úbytku hmotnosti, než pokud se pacient řídí pouze intenzivními strategiemi pro hubnutí. 17 % pacientů řídících se intenzivními strategiemi pro hubnutí společně s balónkem Allurion shodilo dokonce více než 20 % své celkové tělesné hmotnosti! Allurion má větší úspěch než samotná dieta, protože pacienti mají menší pocit hladu, po jídle se cítí rychleji sytí a nedostavují se u nich záchvaty hladu, které se mohou vyskytovat při typické dietě. ¹ ² ³ ⁴ ⁵ ⁶ ⁷ ⁸ ⁹ ¹⁰ **

03
Mohu se po zavedení balónku věnovat běžným činnostem?

Po necelých 20 minutách, které zabere zavedení balónku, můžete pokračovat ve svém běžném životě, nicméně můžete několik dní pociťovat příznaky, jako je nevolnost, zvracení a žaludeční křeče. Váš zdravotnický pracovník vám poskytne doporučení ohledně péče a výživy po zavedení balónku a ohledně nejlepšího plánu pro obnovení běžných aktivit, jako je chození do posilovny a cvičení.

04
Bude pro ostatní zřejmé, že mám v žaludku balónek Allurion?

Ne, program Allurion je diskrétní. Pokud to lidem neřeknete, nikdo nebude vědět, že jste si balónek nechali zavést.

05
Jak moc lze s balónkem Allurion zhubnout?

Četné klinické studie prokázaly, že po přibližně 16 týdnech programu Allurion pacienti zhubnou v průměru 10-15 % své celkové tělesné hmotnosti. Pokud chcete zhubnout ještě více, lze po ukončení prvního programu zavést druhý balónek. ¹ ² ³ ⁴ ⁵ ⁶ ⁷ ⁸ ⁹ ¹⁰ **

06
Budu opět přibírat na váze?

Až 95 % úbytku hmotnosti si udržíte i 12 měsíců poté, co balónek opustí tělo! ¹ ² ³ ⁴ ⁵ ⁶ ⁷ ⁸ ⁹ ¹⁰ **

Image
Lady in sports wear landscape
Image
Lady in sports wear

Vypočítejte si BMI

Pokud je vaše BMI vyšší než 27, můžete být vhodným kandidátem. Vypočtěte si BMI během chvilky a zjistěte, jestli je pro vás balónek od Allurionu vhodný.

Vypočítat BMI

Více v této sekci

Image
Balloon Close Up

Porovnání alternativ

Zobrazit stránku