Image
1700
Věda

Většina diet selže kvůli hladu

Pomozte svému odhodlání setrvat déle.

Diety mohou způsobovat pocit hladu, ale Allurion vám dá kontrolu nad situací, protože pacienti mají díky balónku menší pocit hladu, po jídle jsou rychleji sytí a snáze se vyhnou záchvatům hladu, které se při dietách obvykle objevují.

51,284
balónků distribuovaných po celém světě
40+
Více než zemí
537,126
shozených kilogramů prostřednictvím programu Allurion

Your questions answered

How is the Balloon placed?

The placement takes place during a less than 20-minute outpatient visit. Allurion is the first gastric balloon that requires no endoscopy* or anaesthesia for placement or removal. Simply swallow a capsule containing the deflated Balloon with a catheter: once the Balloon is confirmed to be in your stomach via x-ray, the Balloon is filled with water through a catheter. A second x-ray takes place to ensure the Balloon is filled correctly. 

Will I put the weight back on?

Up to 95% of weight-loss may be sustained 12 months after the Balloon exits the body! ¹ ² ³ ⁴ ⁵ ⁶ ⁷ ⁸ ⁹ ¹⁰ ** 

Proč je balónek Allurion účinnější než samotná dieta?

01
Sníží vaši chuť k jídlu

Allurion je navržen tak, aby vám pomohl snížit příjem potravy tím, že vám zabere místo v žaludku. Pomáhá snižovat hlad a chutě, bojovat s návykem mlsat v průběhu dne a pomáhá pacientům jíst menší porce a učit je zdravým návykům.

02
Pomůže vám zhubnout

Budete jíst méně a vaše váha bude přirozeně klesat – budete spolupracovat s odborníkem na výživu, abyste si mohli být jistí, že vaše tělo dostává živiny, které potřebuje k tomu, aby bylo silné a zdravé, a vytvořili si zdravé stravovací návyky. Během prvních 16 týdnů můžete zhubnout v průměru 10-15 % své tělesné hmotnosti!

03
Naučíte své tělo jíst méně

Během programu budete s lékařem a odborníkem na výživu pracovat na jídelníčku a cvičebním plánu a trénovat jezení menších porcí, což vám pomůže změnit svůj životní styl a získat své nové já.

04
Nastartujete svůj nový zdravější životní styl

Od chvíle zavedení balónku do chvíle, kdy balón odejde z těla*, si vytvoříte nové potravinové preference, přizpůsobíte se menším porcím a získáte nové porozumění pro své tělo. To vede ke skutečným, udržitelným výsledkům – ne k nekonečnému jojo efektu, takže budete méně jíst a více žít.

Věci, které je třeba zvážit

Zveřejněné údaje ukázaly, že úspěšně spolknout balónek Allurion se podaří 99,9 % lidí. Pokud budete mít problémy se spolknutím kapsle, zdravotnický pracovník vám může pomoci tak, že katétr jemně zpevnění tenkým drátkem⁴.

Po zavedení balónku se u některých lidí objeví nevolnost, křeče v břiše a občasné zvracení. Ve většině případů jsou tyto příznaky jednoduše léčitelné běžně předepisovanými léky⁷ ¹².

Po schválení zdravotnickým pracovníkem se většina lidí vrátí k běžným činnostem během jednoho nebo dvou dnů, avšak u malého procenta lidí se příznaky mohou projevovat o něco déle.

Přibližně po 16 týdnech se balónek vyprázdní a pohodlně projde trávicím traktem*.

Clinical Research

Zdravotničtí odborníci

Přidejte se k nám na naší cestě: staňte se partnerem společnosti Allurion ještě dnes.

Zjistit více
Image
Guy Smiling - grey background

Objednejte se na konzultaci

Zobrazit stránku